Prosinec 2009

Veselé Vánoce!!

24. prosince 2009 v 1:51 | H.A.R.E.M. |  Blog
Po dlouhé době zdravím opět všechny návštěvníky!

Konečně mi pomalu začíná docházet, že tu jsou doopravdy Vánoce! Štědrý den a za dveřmi nový rok! Strašně rychle to letí a připadá mi, jako bychom tím vším časem pouze v rychlosti proplouvali...

Takže...ráda bych Vám popřála, ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE! Teď už snad klidné prožití svátků, plné pohody a relaxace! ;-) Co nejlepší vykročení do roku 2010!! A pokud si myslíte, že rok 2009 stál za nic, neklesejte na mysli. Nový rok je tu přeci od toho, abychom mohli začít od začátku s čistým štítem ;-) Ale na jednu stranu bych řekla, že dávat si novoroční předsevzetí je fakt blbost...
Kdo z Vás ho někdy dodržel? :-)) Spíš bych to všechno shrnula do jednoho slovíčka...naděje.
Podle mě je nejdůležitější a je jediná, která Vám pomůže.

Ale už dost filozofování....
Závěrem bych ráda něco dodala k samotnému blogu.
Děkuji všem návštěvníkům, téměř všem komentátorům :-) a těm, kteří se rádi na H.A.R.E.M. vracejí.
V poslední době to tu trochu uvízlo kvůli vytížení ve škole a jiným aktivitám, takže za to se omlouvám! Jinak nadále zde najdete informace například o Vampire diaries...Nové epizody ke stažení a podobně...dále...pro zájemce budu odkazovat na svoji tvorbu (melodiedeste a jiné)...možná vysvětlím mou novou posedlost Supernatural...:-)
...a jinak sem hodím, to co mě zaujme...ať už to bude kniha, hudba, chlap :-)) Zkrátka cokoliv o co bych se chtěla podělit.

Budu se na Vás těšit v příštím roce!;-) Ještě jednou děkuji a přeji nádherné Vánoce!

H.A.R.E.M.

Melodie deště - 1.kapitola - KONCERT

24. prosince 2009 v 1:48 | H.A.R.E.M. |  Melodie deště

Melodie deště

1. KONCERT
Píseň: I hate myself for loving you (by Joan Jett)

Celý klub byl zaplněn věrnými fanoušky. Neexistovala část mého těla, která by se dokázala ubránit přívalu euforie. Jmenovali se Poesis. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jejich název neodpovídá představám rockové skupiny, pro mě byl výstižný. Působili jako balzám na duši. Stejně tak jako nádherná poezie. Nebyl kousíček mé kůže, který by se nezahřál pod hloubkou citu, zmítajícího mými oslepenými myšlenkami. Na ničem nyní nezáleželo. Jediné, co jsem chtěla vnímat byla hudba. Ta úžasná melodie, jež byla stvořená k tomu, aby dávala směr zbloudilým myšlenkám, zakázaným pocitům a volnost celé mé duši. Už jsem nadále nebyla tou samou osobou. Nebyla jsem už vězněm, spoutaným okolními předsudky, vesmírnými zákony nebo obyčejným nepochopením. Zase jsem byla volná. Čím hlasitěji ke mně doléhala hudba, tím víc jsem cítila nově nabytou svobodu celým svým srdcem. V žilách mi proudil adrenalin a zabíjel všechen strach. Už jsem necítila žádnou bolest, nezáleželo na starých ranách, protože teď má duše procházela očistou. Jak bych mohla myslet na bolest, když jsem měla na dosah ruky nenahmatatelné štěstí?
Slyšela jsem vlastní smích a nevěděla, co konkrétního mě k němu donutilo. Myšlenky se mi sami libovolně přeskupovaly a opakovaně mi ukazovaly pouze tvář, na níž jsem upínala pohled nejčastěji. Uslyšela jsem ten nezaměnitelný hlas, který bych dokázala neomylně poznat kdykoliv. Byl výjimečný. Hlas Garyho Wardena. Osoby, která se zdála být tak neuvěřitelně blízko a přitom byla bolestně nedosažitelná.
Vždy chceme to, co nemůžeme mít…


Více na melodiedeste


The Vampire diaries - Episode 11 Bloodlines teaser

15. prosince 2009 v 23:47 | H.A.R.E.M. |  Ukázky na další epizody
Deníky se vrátí na scénu 21.ledna 2010 a konečně se objevilo i nějaké to promo! ;-)

Myslíte, že Elenino I love him skutečně bylo o Damonovi?? :-D No vzhledem k předešlé scéně to tak i vypadalo! Každopádně mu to tam seklo jako vždy a já už se nemůžu dočkat na to, jak to všechno bude pokračovat. Zatím si myslím, že je docela jisté, že Damon nám opět prokáže své dovednosti v ovládání myšlenek... Elena už nic nechrání, takže...No, určitě to bude zajímavéé! ;-)