Září 2009

Medailon krále Slunce ke čtení na Googlu

30. září 2009 v 21:41 | H.A.R.E.M. |  Medailon krále Slunce

Zezačátku musím říct, že vkládání knih na internet moc neschvaluji. Knihu by měl každý ocenit tím, že si ji koupí. Ale pro ty, kteří nemohou knihu sehnat nebo si ji zkrátka chtějí přečíst pouze prostřednictvím internetu a počítačového monitoru, sem dávám odkaz.

Kniha je opravdu skvělá. Styl psaní, vyjadřování i samotný děj je naprosto pohlcující. Takže Medailon krále Slunce vřele doporučuji i s Jedním okamžikem v čase, což je díl medailonu předcházející.

Jako Luisa de Lahol se dívka z dnešního světa, známá z románu Jeden okamžik v čase, vydává napříč Francií sedmnáctého století, aby se po boku statečného markýze Filipa de Grazac pokusila najít ztracený medailon krále Ludvíka XIV. Pátrání se brzy změní v závod o holý život, který umožní hrdince na vlastní kůži pocítit bolest chudoby, beznaděj honů na čarodějnice, ale i sílu skutečné lásky.


Více o knize (i o prvním dílu) najdete v rubrice Knihy/ Helena Babická
Domy vyprávějí

28. září 2009 v 15:46 | H.A.R.E.M. |  Romantika
Včera dopsané dílo Domy vyprávějí.
Příběh pojednává o životní situaci židovské dívky Ráchel a jejích nejbližších.
Myslím, že písnička Run od Leony Lewis je k tomu dokonalá. ;-)


Podvečer byl zahalen do oblaku mlhy. Stíny se rozšiřovaly, ale už neměly takovou sílu jako ještě před několika měsíci.
Teď už jsme byli nebezpeční pouze my sami sobě. Během několik let, měsíců, či dokonce jediného dne se nám stačil převrátit svět, na kterém jsme ulpívali. Kterému jsme důvěřovali, a ve kterém jsme věděli, čím jsme, čím bychom mohli být a také jsme věděli, čím nikdy nebudeme. Naše nezdolná jistota ve vlastních rozhodováních se ale nenávratně zlomila a už nikdy nemohla být tak silná jako před všemi strašnými událostmi, jimiž jsme museli projít. Náš svět nebyl tak dokonalý, jak jsme si mysleli. Mýlili jsme se. Postavil se proti nám a odsoudil náš život bez jakéhokoliv zaváhání. Smetl víru, naději, svobodu, zkrátka téměř vše, v čem spočívala lidská podstata. Na konci všeho jsme už nevěděli, jestli jsme lidmi nebo zvířaty, za které nás považovali. Jestli jsme živí či mrtví. Jestli ještě dokážeme něco cítit, nebo jsme pouhými loutkami bez duše.


The Vampire diaries - 3.díl ke stažení + titulky

26. září 2009 v 19:44 | H.A.R.E.M. |  Epizody ke stažení

Stahovat můžete přes:

TORRENTY

nebo
normální cestou přes megaupload ZDETitulky ke stažení na vampire-diaries.filmografie.cz.Ian Somerhalder - Comic-Con 2009: Vampire Diaries Signing

20. září 2009 v 11:49 | H.A.R.E.M. |  Ian Somerhalder
Vkládání je zrušeno, takže se na to podívejte přímo na Youtube ;-)
Stojí to za to! :-))


Ian Somerhalder - Top 30 - photos

19. září 2009 v 22:43 | H.A.R.E.M. |  Ian Somerhalder
Abychom si trochu ulehčili čekání na další díl Vampire diaries s Ianem jako Damonem, tak přidávám pár fotek, které já osobně považuji za nejlepší! ;-)

Aaach jo....:-))


The Vampire diaries - 2.díl ke stažení + titulky

19. září 2009 v 16:09 | H.A.R.E.M. |  Epizody ke stažení

Stahovat můžete přes:


neboTitulky ke stažení na vampire-diaries.filmografie.cz.


Právě teď jsem se na druhý díl dodívala a musím říct, že je mnohem temnější než první. Rozhodně je to kvůli Damonovi, který v tomto díle ukazuje, čeho všeho je shopen. Je to zkrátka záporák, jak se sluší a patří. ;-) Vzrostla má sympatie ke Stefanovi. Přesto na Damona nedám dopustit :-))