Červen 2009

Stand by Me - Andy, Jon Bon Jovi, Richie Sambora & Friends

29. června 2009 v 21:57 | H.A.R.E.M. |  BON JOVI

Free MP3 download: HERE (Stačí ztisknout po přehrání Ctrl+S)

"Stand by Me"

On June 24, Iranian Superstar Andy Madadian went into an LA recording studio with Jon Bon Jovi, Richie Sambora and American record producers Don Was and John Shanks to record a musical message of worldwide solidarity with the people of Iran. This version of the old Ben E. King classic is not for sale - it was not meant to be on the Billboard charts or even manufactured as a CD.....it's intended to be downloaded and shared by the Iranian people...to give voice to the sentiment that all people of the world stand together....the handwritten Farsi sign in the video translates to "we are one". If you know someone in Iran - or someone who knows someone in Iran - please share this link

Robert Pattinson natáčí nový film Remember me

28. června 2009 v 11:20 | H.A.R.E.M. |  New Moon (Nový měsíc)
Roberta Pattinsona srazilo taxi při natáčení Remember me

Herec Robert Pattinson (23), hvězda z filmového hitu Twilight, utíkal před davem hysterických fanynek a přehlédl projíždějící taxi, které ho srazilo. Naštěstí srážku odnesl jen s lehkým zraněním.
K nehodě došlo, když Pattinsona včera (18. 6.) překvapily jeho fanynky před knihkupectvím na Manhattanu, kde se štábem natáčel scény z jeho nového filmu. Jde o drama Remember Me o dvou mladých milencích, kteří se potýkají s rodinnými tragédiemi.
Fanynky se srotily před knihkupectvím, zatímco se uvnitř natáčelo. Když herec, obklopený pěti bodyguardy, vyšel ven, snažil se kolem dívek rychle projít a přeběhnout silnici ke svému karavanu. Bohužel si nevšiml projíždějícího taxíku, který ho srazil.
I když nebyl Pattison vážně zraněn, členy jeho ochranky to rozzuřilo k nepříčetnosti.
"Jeden z bodyguardů na ty holky zakřičel: 'Vidíte, co jste udělaly? Vždyť jste ho málem zabily!'" uvádí nejmenovaný zdroj.
Manažer mladého herce tuto nehodu zatím nekomentoval.
Robert Pattinson je podle on-line hlasování čtenářů časopisu Vanity Fair nejatraktivnějším mužem světa. Na vrchol se dostal svou rolí "nadpozemsky krásného" upíra Edwarda Cullena ve filmu Twilight.

Stručný děj filmu: Hlavním hrdinou je mladý muž jménem Tyler Roth (Robert Pattinson), jehož rodiče se rozejdou po sebevraždě jeho bratra. Tyler se zamiluje do Ally Craig (Emilie de Ravin), která byla svědkem vraždy své matky a díky tomu si uvědomí, že si musí vážit času, který jí zbyl.
THE TWILIGHT SAGA: NEW MOON - OFICIÁLNÍ TRAILER!

2. června 2009 v 21:08 | H.A.R.E.M. |  New Moon (Nový měsíc)

Omlouvám se za zpoždění, ale měla jsem problémy s internetem, takže OFICIÁLNÍ TRAILER K NEW MOON dávám až teď. Tak si ho pořádně užijte, myslím, že je skvělej.;-)