Duben 2009

Exkluzivní svět

28. dubna 2009 v 21:22 | H.A.R.E.M. |  Romantika
Na tomto příběhu jsem pracovala opravdu neúnavně....Popravdě řečeno, jsem měla na dokončení určitý časový limit. Nechtěla jsem to ale odbýt, a tak jsem raději psala třeba od půlnoci do 5 hodin do rána. :-) Opravdu vyčerpávající. Ale jak říkám, tlačil mě čas a já jsem už vážně ráda, že je Exkluzivní svět dopsán a já si mohu dát na chvíli od psaní pokoj. (Jsem zvědavá, jak dlouho to bez psaní vydržim:-)) Doufám, že se těm, kteří se odvážně pustí do čtení, bude historicko - romantický příběh líbit! Budu ráda, když ohodnotíte na Piste-povidky.cz.
Jo a myslím, že je k tomu dokonalá písnička Nobody knows od Pink.

EXKLUZIVNÍ SVĚT
Zvuk cinkání skleniček a obvyklý ruch v honosném sále při setkání společnosti nahradil hluk z nedalekého nádraží. Vzduch byl prosycen pachem benzínu. Už mě nechránily zdi našeho velkého sídla před zimou, nebezpečím a úzkostí, která se mě čím dál víc zmocňovala. Spojení mezi mnou a světem, v němž jsem doposud žila, bylo výhradně založeno pouze na vzpomínkách. Nic z toho se už nedalo nazývat přítomností. Každá následující vteřina rozhodovala o mém osudu a záleželo jenom na mně, za jak dlouho budu ochotná si připustit situaci, v níž jsem se ocitla. Každý pohled do toho neznámého světa mi připomínal mou dosavadní izolaci. Nevěděla jsem, co mě čeká na konci ulice, neměla jsem ponětí, co bych měla dělat. Můj exkluzivní svět bez starostí a pocitu odpovědnosti se rozplynul jako sen a vystřídala ho krutá realita, schovaná celou dobu za okny našeho domu. Nyní jsem stála před ní tváří v tvář.Ara bude hrát Michael Sheen!

12. dubna 2009 v 11:06 | H.A.R.E.M. |  New Moon (Nový měsíc)
Daily Mail oznámil, že Michael Sheen, kterého známe z filmů Underworld (Lucian) nebo například z filmu Královna, bude hrát v Novém měsíci Ara, jednoho z vůdčích upírů ve Volteře. Za svojí roli by měl Michael dostat až 5 milionů liber.

Škoda Bena Barnese...:-( Ale věřim tomu, že z Michaela udělají skvělého Ara.