Listopad 2007

Jane Austen

24. listopadu 2007 v 23:35 | Wikipedia |  Jane Austen
Jane Austen
Spisovatelka
Datum narození: / datum úmrtí:
16.12.1775 / 18.07.1817
Místo narození: / místo úmrtí:
Steventon, Hampshire, Anglie / Winchester, Hampshire, Anglie
Znamení:
StřelecKvaska - fotky;-);-)

17. listopadu 2007 v 22:24 | H.A.R.E.M |  Kvaska
Sirius Black a dcera Viktorie Taggartové 7

16. listopadu 2007 v 21:19 | H.A.R.E.M |  sbadvt
7.KAPITOLA - JINÉ OBRÁTKY
Začátkem listopadu převzalo vládu ještě chladnější a nepříznivější počasí než panovalo doposud. Na obyvatelích bradavického hradu zas tak velký vliv nemělo, jelikož duch Bradavic byl posílen novou energií jistého profesora.
Sirius se stal terčem zájmů studentů. Někteří mu kladli neúnavné otázky na jeho dosavadní život, někteří se od něj raději držely dál a jiní ho bezmezně obdivovali. Pro náctileté dívky znamenala hodina kouzelných formulí dar z nebes. Hladce oholený Sirius, s vlnitými vlasy, si začal budovat pověst nového bradavického idola. Nezdálo se, že by mu to nějak vadilo nebo přivádělo do rozpaků. Bylo vidět, že se s touto situací setkal již dříve. Už to nebyl podrážděný muž na útěku před nespravedlností, ale věčně rozesmátý, omládlý Sirius Black, jenž si vychutnával nynější spravedlnost.

Sirius Black a dcera Viktorie Taggartové 6

11. listopadu 2007 v 0:43 | H.A.R.E.M |  sbadvt
6.KAPITOLA - VĚZEŇ A HRDINA ZÁROVEŇ
Následujícího dne už všichni obyvatelé bradavického hradu věděli o zlé kletbě, kvůli níž byl profesor Kratiknot ve velmi vážném stavu i přes velkou péči léčitelů u Svatého Munga. Kouzelné formule byly proto ten den zrušeny a prozatím se o dalším přerušení výuky nemluvilo.
Tento týden byl významný hlavně pro famfrpálové týmy, neboť se měl odehrát zápas Nebelvíru proti Zmijozelu. Mezi kolejemi nyní vzrostlo ještě větší napětí než panovalo doposud, jak už to před zápasy bývá. Hned po obědě měla Alex další hodinu. Na cestě k učebně narazila na Monvera, zmijozelského studenta, visel hlavou dolů jakoby ho neviditelná ruka držela za kotník. S hůlkou v ruce na to dohlížel nebelvírský odrážeč Jack Sloper.